Piłkarski weekend za nami

Miniony weekend po raz kolejny był udanym dla karlińskiej piłki nożnej. Swoje mecze rozegrały wszystkie grupy wiekowe naszego MKSu.

Trampkarze – podopieczni trenera Macieja Wachowskiego zremisowali 1:1 z drużyną Radew Białogórzyno. Młodzik Starszy prowadzony przez trenera Tomasza Sobkowicza na wyjeździe wygrali 6:3 z Unią Białogard.

Po trzy bramki dla naszej drużyny strzelili M. Król i P. Polehoński. Najmłodsi nasi piłkarze – Żaki, podopieczni trenera Zbigniewa Litewki w kolejnym już Turnieju Żaków, który tym razem odbył się w hali sportowej w Tychowie,  zajęli wysokie drugie miejsce w Grupie Białogardzkiej. Kolejne zwycięstwo na swoim koncie odnotowali również seniorzy.  Podopieczni trenera Macieja Wachowskiego na swoim boisku podjęli drużynę Błękitnych ze Starego Jarosławia. Spotkanie zakończyło się wygraną 2:0 dla MKSu.  Bramki dla Karlina zdobyli: Przemysław Rodak- 38’ i Jacek Tomczyk – 76’. Kolejna wygrana potwierdza wysoką formę naszej drużyny. Gratulujemy i zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom.