Jedno miejsce, wiele możliwości

Kręgielnia | Pizzeria

Kręgielnia Karlino to miejsce, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Gra w kręgle jest zabawą dla osób w każdym wieku, nie wymaga specjalnych przygotowań i predyspozycji. A podczas gry rozsmakuj się w przepysznej pizzy pieczonej na miejscu w naszych piecach.

Kręgielnia to idealne miejsce dla osób, które chcą spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną, uprawiając sport i bawiąc się przy tym. Jest to miejsce, w którym można zrelaksować się i odpocząć, a jednocześnie rywalizować i sprawdzać swoje umiejętności.

Nasza 4-torowa Kręgielnia jest przystosowana do gry w kręgle i oferują różne trasy i poziomy trudności, w tym ze specjalnymi bandami dla dzieci, aby spełnić potrzeby wszystkich graczy, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Nasza Kręgielnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i odpowiednie oświetlenie, co pozwala na komfortową grę w każdych warunkach. Automatyczne rampy – płotki dla dzieci i rampa Krokodyl – sprawią że każdorazowo kula rzucona przez dziecko doleci i strąci kręgle. 

Oferujemy Państwu również bilard (kije dla dzieci i dorosłych) i jedzenie – przepyszna pizza domowej roboty  bez konserwantów z pieza, co umożliwia spędzenie u nas całego wieczoru. 

Kręgielnia nasza jest  również doskonałym miejscem do organizowania imprez i wydarzeń, takich jak:

  • urodziny, imieniny dla dzieci i dorosłych
  • wieczory kawalerskie/panieńskie, przyjęcia, 
  • spotkania firmowe/szkolenia 
  • event / spotkania branżowe 
  • i inne.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z kręgielni, zachęcamy do znalezienia wolnej chwili  i rezerwowania toru. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie przyjaciół i rodziny, a jednocześnie rozwijanie swoich umiejętności w grze w kręgle.

Kręgle – cennik

Bilard – cennik

Menu pizze i inne

KRĘGIENIA KARLINO

PIZZA-KRĘGLE-BILARD

Tel. 570-770-479