Tło
Jedno miejsce, wiele możliwości

Kręgielnia | Pizzeria

Kręgielnia Karlino to miejsce, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Gra w kręgle jest zabawą dla osób w każdym wieku, nie wymaga specjalnych przygotowań i predyspozycji. A podczas gry rozsmakuj się w przepysznej pizzy pieczonej na miejscu w naszych piecach.

KRĘGLE – PIZZA – BILARD – IMPREZY
Logo Kręgielnia Karlino

Kręgielnia Karlino zlokalizowana jest  w  hali HOMANIT ARENA –  w  nowoczesnej hali widowiskowo –  sportowej, będącej centrum życia sportowego, kulturalnego, turystycznego i  społecznego Gminy Karlino, a  także Powiatu Białogardzkiego i  regionu.

Kręgle to sport absolutnie dla każdego, jednak aby go uprawiać, należy mieć możliwość skorzystania z profesjonalnego sprzętu. Wysokiej klasy maszyny do obsługi torów oraz zestaw kul w wielu rozmiarach znajdziesz z całą pewnością na kręgielni działającej przy kompleksie Sport Karlino.

Nasza kręgielnia wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt produkowany przez firmę Switch Poland

Na miejscu pracownik kręgielni udzieli fachowej porady na temat zasad gry oraz pokaże jak prawidłowo grać, osobom które dopiero rozpoczynają grę w kręgle.

Poza kręglami w naszym centrum znajdziecie Państwo także bilard, stół do piłkarzyków oraz stół do cymbergaja.

Do dyspozycji oddajemy Państwu 4 tory do kręglarstwa klasycznego, z których 2 tory posiadają dodatkowe specjalne podnoszone bandy, które przydają się podczas gry dzieci lub osób początkujących. Dla najmłodszych przygotowaliśmy rampę – SMOKA, który ułatwia grę najmłodszym. Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest cztero torowa profesjonalna kręgielnia z automatycznymi podnośnikami kręgli ST1 oraz konsole dla graczy z ekranami dotykowymi. Dodatkowo kule, kręgle, maszyny do ustawiania kręgli oraz system obliczania i zobrazowania zdobytych punktów składają się na najwyższej jakości wyposażenie. Tory mają zainstalowany dodatkowo system extreme. Jest to bowling przy świetle ultrafioletowym. Posiadamy profesjonalną maszynę do mycia i smarowania torów Kegel Kustodian ION, która jest w stanie zapewnić grę na bardzo wysokim poziomie.

Posiadamy znakomicie wyposażony barek do Państwa dyspozycji. Na miejscu przygotowujemy pyszną świeżą pizzę w różnych smakach, która rozpieszcza podniebienia naszych gości.

Nasi Gracze cenią sobie również fenomenalną atmosferę, na którą składają się nowoczesny wystrój wnętrz oraz energetyczna muzyka.

To centrum rozrywki – świetne miejsce do zabawy, spędzania wolnego czasu, organizacji imprez, rywalizacji i poprawy sprawności dla wszystkich niezależnie od wieku, w którym można pograć w kręgle, bilard i zjeść pizzę. To doskonałe miejsce rozrywki dla osób w każdym wieku.

2. Informacje i zasady

Regulamin Kręgielni

Regulamin obowiązujący w Kręgielni

Zasady gry w kręgle

Zasady gry w kręgle

Menu Alkohole

Menu Alkohol

QR drinki

Menu Drinki

QR Urodziny dla dzieci

Urodziny w kręgielni dla dzieci

Urodziny w kręgielni dla dorosłych

QR piwa

Menu Piwa