KAJAKI Jeśli naprawdę lubisz wodę – zdecyduj się latem na kajaki. Pozwoli ci się zrelaksować, zmęczyć, podziwiać otaczającą przyrodę w ciszy i zgiełku, w samotności lub wspólnie ze znajomymi.

Z chwilą wsiadania do kajaka jesteśmy wolni od trosk i zmartwień, gotowi na nową przygodę. Wokół cisza, spokój i piękno nieskażonej, dzikiej przyrody Pomorza Zachodniego.

Usytuowanie Karlina nad brzegiem dwóch rzek stanowi doskonałe zaplecze rekreacyjne i turystyczne. Malowniczo przebiegające wśród lasów rzeki Radew i Parsęta są świetnym miejscem do uprawiania spływów kajakowych oraz wędkarstwa.  Jest to doskonała możliwość podglądania niezniszczonej przyrody, która w wielu miejscach zachowała swój dziewiczy charakter, biegnąc wśród przepięknych kompleksów leśnych, będących miejscem siedliska wielu zwierząt i unikatowej flory. Bogactwo flory, malownicze i zielone tereny, nie tylko umożliwiają aktywny wypoczynek w bliskim kontakcie z naturą, ale również podkreślają piękno otaczających terenów i stanowią doskonałe zaplecze turystyczne.

Oferujemy spływy kajakowe rzeką Radwią i Parsętą:

Jednodniowe, weekendowe, kilkudniowe

Łatwe i trudne

Indywidualne i grupowe.

 

Wypożyczamy kajaki

Organizujemy spływy

Dowozimy na miejsce spływu

 

Przekierowanie do strony Karlina o kajakach:

Przystań Kajakowa WODNIK

78-23 Karlino ul. Nadbrzeżna

Tel. 606 415 847