Obóz w Czaplinku

Miniony sezon okazał się bardzo udany dla karlińskiej piłki nożnej. Niestety wraz z nadejściem wakacji nasi piłkarze (i ci młodsi, i ci starsi) niestety nie mają wolnego od piłki. Wakacje to czas przygotowań do kolejnej rundy, która startuje już pod koniec sierpnia.
Nasi młodzicy – rocznik 2002 i 2003 w dniach 15-19 lipca wzięli udział w Turnieju Ogólnopolskim, który odbył się w Kaliszu Pomorskim. W turnieju udział wzięły łącznie 23 drużyny. Po kilku dniach zmagań reprezentanci Karlina uplasowali się ostatecznie na IV miejscu (na osiem zespołów) – grupa starsza i VIII miejscu (na 15 zespołów) – grupa młodsza.
Udział w ogólnopolskim turnieju był dla naszych młodych podopiecznych MKSu nie tylko sprawdzianem umiejętności, ale także doskonałym obozem szkoleniowym, gdzie wspólnie z rówieśnikami z różnych miast Polski, reprezentujących różne szkoły footbolowe, ćwiczyć, trenować i taktykę gry.
Naszym piłkarzom gratulujemy, a najmłodszych, dzieci roczniki 2005-2006 oraz 2007 i młodsi zapraszamy na wakacyjne zajęcia z piłką nożną w każdy wtorek i czwartek.