VI Turniej Piłki nożnej poświęcony pamięci Działaczy i Piłkarzy „Sokół” Karlino

W dniu 01.08.2015 na stadionie miejskim w Karlinie odbył się VI Turniej Piłki nożnej poświęcony pamięci Działaczy i Piłkarzy „Sokół” Karlino. W turnieju wzięły udział zespoły z gminy Karlino tj. MKS „Sokół” Karlino, „Płomień” Pobłocie Wielkie, „Derby” Karścino oraz Oldboye „Sokół” Karlino. Spotkanie rozgrywane było na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. Zawody prowadziło dwóch arbitrów P. Bronisław  z Białogardu i P. Zbigniew Marcinkowski z Karlina. W spotkaniach bezpośrednich padły następujące wyniki:

MKS „ Sokół” Karlino – Oldboye „Sokół” Karlino 5:0

„Płomień” Pobłocie Wlk. – „Derby” Karścino 2:2

Oldboye „Sokół” Karlino – „Derby” Karścino 0:2

MKS „ Sokół” Karlino – „Płomień” Pobłocie Wlk. 2:0

Oldboye „Sokół” Karlino – „Płomień” Pobłocie Wlk. 1:6

MKS „ Sokół” Karlino – „Derby” Karścino 6:0

I tak na I miejsce w turnieju zdobyła drużyna MKS „Sokół” Karlino, II miejsce „Płomień” Pobłocie Wielkie, III miejsce „Derby” Karścino i IV miejsce Oldboye „ Sokół” Karlino.

Zespoły te zostały uhonorowane pucharami z rąk P. Burmistrza Karlina.

W turnieju wyłoniono też najlepszego zawodnika, a został nim P. Kowalczyk z MKS „Sokół” Karlino, królem strzelców został również zawodnik MKS-u tj. P. Gozdal, za najlepszego bramkarza uznany został P. Mallek z drużyny „Derby” Karścino. W/w zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami przez Z-ce Burmistrza Karlina. Po zakończeniu turnieju wszyscy udali się do sali Remizy strażackiej, gdzie odbyło się spotkanie integracyjne. Turniej nie mógłby być zorganizowany bez pomocy sponsorów tj. Urzędu Miasta Karlino, ZOSTiR Sp. z o.o. Karlino oraz Przyjaciół za co serdecznie dziękuje uczestnikom i organizatorom turnieju.

przygotował: Tadeusz Staszewski