Udany piłkarski weekend Karlińskiego Sokoła

Za nami kolejny udany piłkarski weekend. Wszystkie trzy drużyny MKS-u Sokoła Karlino odnotowały zwycięstwa.

Drużyna Młodzika Starszego prowadzona przez Trenera Tomasza Sobkowicza pokonała drużynę UKS Opty Mielno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5. Jedną bramkę zdobył Szymon Lelo, a 5 – Jakub Jermułowicz.

Nieco starsi – Juniorzy Młodsi – również podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza – na własnej murawie pokonali 1:0 drużynę Zryw Kretomino. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Jacek Mąkosa.

W nieprzychylnych warunkach pogodowych rozegrany został również mecz przez drużyny Seniorów, którzy ostatecznie pokonali drużynę Błonie Barwice 1:0. Bramkę dla Karlina zdobył A.Rodak – 67’. Jest to druga wygrana MKS-u w tej rundzie. Dotychczas MKS rozegrał trzy spotkania.

W  przerwie spotkania naszej drużynie wręczony został przez Przewodniczącego Wydziału Gier i Dyscypliny KOZPN puchar za awans do Koszalińskiej Klasy Okręgowej, tj. V Ligi.

piłka nożna