VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

17 września w Białogardzie odbył się powiatowy etap. W Białogardzkie stanęły naprzeciwko siebie drużyny z 9 szkół powiatu białogardzkiego. Turniej został rozegrany w dwóch grupach. Nasza drużyna trafiła na grupę 5 zespołów. Po 3 meczach wygranych i 1 remisie, drużyna karlińska spotkała się ze Szkołą nr 5 w Białogardzie, co zakończyło się 4 wygranym meczem tego dnia i awansem do etapu Regionalnego, który odbędzie się 25.09.2015 w Brzeźnie. Dodatkowym ogromnym powodem do dumy jest fakt, że nasza drużyna składała się z chłopców rocznika 2003 (ostatnia klasa szkoły podstawowej) a drużyny z którymi wygrali to pierwsza klasa gimnazjum.

W miniony poniedziałek (14.09) w Grzmiącej do etapu regionalnego zakwalifikowały się również dziewczęta klasa 4 – 5.

CAM02979