Piłka ciągle w grze

Przed nami kolejny fascynujący tydzień, a za nami następny piłkarski weekend, który tym razem rozpoczął się już w piątek doskonałym występem karlińskiej drużyny na Turnieju o Puchar Premiera RP. Tym razem rozgrywki na szczeblu regionalnym odbyły się w Brzeżnie, gdzie nasi uczniowie odnieśli zwycięstwo awansując do najlepszej ósemki w województwie. Droga to tego zwycięstwa prowadziła przez dwa wygrane mecze oraz jeden zremisowany. Finał wojewódzki turnieju odbędzie się 08.10.2015 w Rewalu. Najlepsza drużyna będzie reprezentowała nasze województwo w finale ogólnopolskim, który rozegrany będzie w Warszawie. Mocno ściskamy kciuki za naszych młodych piłkarzy.
Jeśli natomiast chodzi o rozgrywki w ramach KOZPN to w sobotę (26.10) drużyna Junior Młodszy na boisku w Darłowie stoczyła zacięty bój, który zakończył się rezultatem 4:3 dla drużyny gospodarzy. Inaczej sytuacja przedstawiła się w niedziele w meczu Młodzików pomiędzy MKS Sokół Karlino a Sianowską Akademią Sportu, gdzie Sianowianie musieli uznać wyższość chłopców z Karlina przegrywając 7:0.
Natomiast seniorzy na stadionie w Malechowie do końca meczu utrzymali stan sprzed przerwy 1:1 po bramce Przemysława Rodaka w 37 minucie.

turniej o puchar premiera25.09