II Karlińska LIGA SQUASHA – powraca

O tym, że RCTiS – HOMANIT ARENA – to może nowych możliwości – nikogo nie trzeba przekonywać.  Kort do squasha otworzył dla wielu nowe możliwości. I tak też pojawiła się inicjatywa oddolna i powstałą Karlińska Liga Squasha, do której dołączyli również mieszkańcy Białogardu, Koszalina czy Kołobrzegu.

Nie tak dawno zakończyliśmy pierwszą a już powraca druga edycja!

Karlińska Liga Squasha jest rywalizacją zawodników biorących udział w lidze poprzez rozgrywanie indywidualnych turniejów squashowych, podczas których zawodnicy zdobywają punkty do rankingu. Ranking odzwierciedla ilość punktów zdobytych w poszczególnych turniejach. PRZED KAŻDYM TURNIEJEM NASTĄPI LOSOWANIE.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Nie musisz być profesjonalistą. Gramy w najbliższą sobotę, tj. 23.04.2016. Zaczynamy od godz. 16.00. Ale wcześniej zadzwoń, zapisz się i do zobaczenia na korcie squasha.

Szczegółowe informacje: pawel@karlino.home.pl, tel. 604 237 669.

plakat_liga squash[gview file=”https://www.sport.karlino.pl/wp-content/uploads/2016/04/deklaracja-uczestnictwa-w-KLS.doc”] [gview file=”https://www.sport.karlino.pl/wp-content/uploads/2016/04/oświadczenie-dla-niepełnoletnich.doc”] [gview file=”https://www.sport.karlino.pl/wp-content/uploads/2016/04/Zasady-i-regulamin-rozgrywek-II-Karlińskiej-Ligi-Squasha.doc”]