Wieści z boiska

W dniu 11 maja br. na karlińskiej murawie rozegrany został mecz „ligi mistrzów” – czyli kolejny mecz w Koszalińskiej Lidze Młodzika Starszego. Nasi MŁODZIKI MKS Sokoła Karlino – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza podjęli na swoim boisku drużynę Arkadii Malechowo. Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny 4:1. Bramki dla naszego zespoły strzeli: Danio Iskierski – 2, Jakub Jermołowicz – 2. W tym miejscu należy podkreślić, że był to 11. mecz z rzędu bez porażki!!! Kolejna wygrana to tym samy powiększenie przewagi w tabeli o 8 pkt nad drugim zespołem w grupie.
W sobotę na karlińskiej murawie rozegrane zostały dwa mecze. Kolejne trzy drużyny rozegrały mecze w ramach turniejów na wyjeździe.
W sobotnie przedpołudnie odbył się mecz w ramach II Ligii Okręgowej D1 MŁODZIK grupa2. Nasze Młodziki po zaledwie dwudniowej przerwie podjęli drużynę FCSM Kołobrzeg. Podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza pokazali klasę i wygrali 13:0 !!!
Kolejne spotkanie wyjazdowe rozegrali JUNIORZY MŁODSI. W Kołobrzegu rozegrali spotkanie z liderem grupy, tj. Kotwicą Kołobrzeg, która ma na swoim koncie komplet punktów. Niestety podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza, który rozegrali spotkanie drugim, rezerwowym składem, musieli uznać wyższość przeciwnika. Spotkanie zakończyło się 0:8.
Najmłodsi – ŻAKI, podopieczni trenera Zbigniewa Litewki wzięli udział w Turnieju w Tychowie. Gospodarzem imprezy był UKS Dąbek Przedszkole Tychowo. W siódmym turnieju w tej grupie, udział wzięły następujące zespoły: Akademia Piłkarska Kotwica I Kołobrzeg, Akademia Piłkarska Kotwica II Kołobrzeg, UKS Dąbek Przedszkole Tychowo, Futbolowe Centrum Szkolenia Młodzieży I Kołobrzeg, Futbolowe Centrum Szkolenia Młodzieży II Kołobrzeg, UKS Unia I Białogard, UKS Unia II Białogard i MKS Sokół Karlino. Nasze ŻAKI zakończyły turniej z następującym bilansem: 5 wygranych meczy, 1 remis, 1 porażka. Gratulacja!! Pamiętajmy, że to nasi najmłodsi adepci karlińskiej piłki nożnej.
Równolegle w Łobzie na miejscowym Stadionie Miejskim rywalizowali ORLICY grupy białogardzkiej. Gospodarzem imprezy BYŁ MLKS Światowid 63 Łobez. W piątym turnieju w tej grupie, wzięły udział następujące zespoły: LKS Graf Bukówko, UKS Unia I Białogard, UKS Unia II Białogard, UKS Unia III Białogard, UKS Unia IV Białogard i jako gospodarz MLKS Światowid 63 Łobez. Nasze ORLIKI – podopieczni trenera Zbigniewa Litewki rozegrali mistrzowskie spotkanie. Wygrali cały turniej i tym samym już jako jedna z ośmiu najlepszych drużyn KOZPN rozegrają turniej w Czaplinku o Mistrzostwo Okręgu, a następnie jadą do Szczecina, gdzie odbędą się finały Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku piłki Nożnej. Tutaj spotka się po osiem najlepszych drużyn.
Sobotnie rozgrywki piłki nożnej zamknęli nasi OLDBOYE Maxtrans Sokoła Karlino, którzy na swojej murawie podjęli drużynę Victorii Sianów. Spotkanie z liderem Grupy zakończyło się 2:6.
A już jutro nasi SENIORZY MKSu Sokoła Karlino na biosu w Sławnie rozegrają spotkanie ze Sławą Sławno.
Piłkarzom – szacunek!

_DSC0399

_DSC0400

_DSC0402

_DSC0403

_DSC0404

_DSC0405

_DSC0406

_DSC0407

_DSC0410

_DSC0411