Słów kilka – po pierwszym turnieju w grupie białogardzko-kołobrzeskiej Ligi Żaków!

9 października 2016 r. w Białogardzie – w Hali Sportowej miejscowego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Grunwaldzkiej 46 – od godz. 10.oo, bawili i cieszyli się grą w piłkę nożną, żacy grupy białogardzko-kołobrzeskiej.

W inauguracyjnym turnieju w tej grupie, wzięły udział następujące zespoły: Akademia Piłkarska Kotwica I Kołobrzeg, Akademia Piłkarska Kotwica II Kołobrzeg, UKS Chrobry Drzonowo, UKS Dąbek Przedszkole Tychowo, Futbolowe Centrum Szkolenia Młodzieży w Kołobrzegu, MKS Sokół Karlino, UKS Unia I Białogard i UKS Unia II Białogard.

W trakcie zmagań żaków nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Rozgrywki Żaków są bardzo ważnym elementem szkolenia dzieci i młodzieży, a Karlino jest doskonałym przykładem, że u nas szkolimy dzieci i młodzież. Zatem drogi rodzicu – jeśli jeszcze twoje dziecko nie uprawia sportu – dołącz do naszej piłkarskiej rodziny MKSu Sokoła Karlino. Nasze Żaczki (najmłodsi) trenują pod okiem trenera Zbigniewa Litewki, bezpłatne zajęcia w Homanit Arena i/lub na boisku bocznym, w każdą środę i piątek o godz. 14.30 – 16.00.