Selfie z Mistrzem!!!

W Szkole Podstawowej w Karścinie odbyło się spotkanie z wybitnymi zawodnikami mające na celu promocje zapasów w gminie Karlino pod nazwą „Selfie z Mistrzem” w terenach wiejskich pod patronatem Polskiego Związku Zapaśniczego.
Dwaj mistrzowie Kamil Skaskiewicz (wicemistrz Europy 2013 r., mistrz Polski seniorów 2016 r. w kat. 97/125kg) oraz Patryk Dublinowski (trzeci zawodnik Akademickich Mistrzostw Świata 2014 r., wicemistrz Polski 2016 r. w kat. 86kg) pod hasłem „Selfie z Mistrzem” brali udział w karścińskim spotkaniu.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Karścinie, Pan Andrzej Maciejewski przedstawił zaproszonych gości, podziękował za przybycie i zachęcił dzieci do trenowania zapasów. Następnie nasi mistrzowie przybliżyli wszystkim prezentowaną dyscyplinę – ile potrzeba zaangażowania i poświęcenia, aby osiągnąć odpowiedni poziom sportowy.
Po całym przedstawieniu akrobatyczno-zapaśniczym w wykonaniu Natalii Walczak, Oliwii Dąbrowskiej, Marii Szkudlarek oraz Astorii Bublas, grupa przeniosła się na boisko szkolne, na którym zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.