Selfie z Mistrzem!!!

W Szkole Podstawowej w Karścinie odbyło się spotkanie z wybitnymi zawodnikami mające na celu promocje zapasów w gminie Karlino pod nazwą „Selfie z Mistrzem” w terenach wiejskich pod patronatem Polskiego Związku Zapaśniczego.
Dwaj mistrzowie Kamil Skaskiewicz (wicemistrz Europy 2013 r., mistrz Polski seniorów 2016 r. w kat. 97/125kg) oraz Patryk Dublinowski (trzeci zawodnik Akademickich Mistrzostw Świata 2014 r., wicemistrz Polski 2016 r. w kat. 86kg) pod hasłem „Selfie z Mistrzem” brali udział w karścińskim spotkaniu.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Karścinie, Pan Andrzej Maciejewski przedstawił zaproszonych gości, podziękował za przybycie i zachęcił dzieci do trenowania zapasów. Następnie nasi mistrzowie przybliżyli wszystkim prezentowaną dyscyplinę – ile potrzeba zaangażowania i poświęcenia, aby osiągnąć odpowiedni poziom sportowy.
Po całym przedstawieniu akrobatyczno-zapaśniczym w wykonaniu Natalii Walczak, Oliwii Dąbrowskiej, Marii Szkudlarek oraz Astorii Bublas, grupa przeniosła się na boisko szkolne, na którym zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our newsletter