WIEŚCI Z MURAWY

Za nami kolejny weekend z piłką nożną.

ŻAKI – podopieczni trenera Zbigniewa Litewki wzięli udział w turnieju w Białogardzie. Celem organizacji rozgrywek jest szkolenie dzieci oraz przygotowywanie do udziału w rozgrywkach ligowych. Niemniej, nasi najmłodsi piłkarze rozegrali 4 mecze, a ich występ trener ocenił jako dobry.

MŁODZIK STARSZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza niestety 1:3 przegrali z FCSM Kołobrzeg na własnym boisku. Niestety nasi piłkarze nie wykorzystali aż pięciu akcji „sam na sam” z bramkarzem. Bramkę dla Karlina strzelił Szymon Lelo.

JUNIORZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali zwycięski mecz na wyjeździe. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny – 5:0. Bramki dla Karlina strzelili: Patryk Brancewicz – 2, Grzegorz Nowak – 2 i Kacper Sałamach – 1.

TRAMPKARZE – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza ulegli Akademii Piłkarskiej ze Świdwina (1:2). Bramkę dla Karlina zdobył Danio Iskierski.

SENIORZY – podopieczni trenera Mirosława Skórki odnieśli ósme zwycięstwo z rzędu! Po bardzo trudnym meczu z Bałtykiem II Koszalin wynik dla naszej drużyny to 3:0. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie piłkę w świetle bramki umieścili: Bartosz Ziółkowski, Adrian Rutkowski (rzut karny) i Oktawian Niedbalski.

OLDBOYE Maks Trans Sokoła Karlino odnotowali porażkę 1:4. Bramkę dla naszej drużyny z rzutu karnego zdobył Piotr Wiśniewski.