WIEŚCI Z MURAWY BOISKA

Za nami kolejny jesienny weekend z piłką nożną.

MŁODZIK STARSZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza w piątkowe popołudnie na swoim boisku podjęli drużynę Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg II. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny z kompletem punktów. Nasi piłkarze aż 6 razy umieścili piłkę w świetle bramki: Szymon Lelo – 4, Zbyszek Dziedziczak – 1 oraz Seweryn Wójcicki – 1. Obecnie nasza drużyna zajmuje III miejsce w tabeli, ze stratą 2 punktów do lidera grupy.

TRAMPKARZE – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza, rozegrali wyjazdowy mecz z Głazem Tychowo. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną dla nas, tj. 7:4. Bramki dla Karlina strzelili: Danio Iskierski – 2, Przemysław Perkowski – 2, Szymon Marciniak – 1, Jakub Jermołowicz – 1 i Cezary Kozłowski – 1. Obecnie nasza drużyna zajmuje V miejsce w tabeli. Za dwa tygodnie rozegra spotkanie z Unią Białogard o IV miejsce w tabeli.

JUNIORZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza w meczu wyjazdowym z Wrzosem Wrzosowo aż 5:0 pokonali przeciwnika. Piłkę w bramce umieścili: Filip Oleksik – 2, Kacper Sałamacha – 1, Filip Wojda – 1 oraz Dominik Redwański – 1. Obecnie nasza drużyna znajduje się na III miejscu w tabeli. Za tydzień podejmie drużynę FCSM Kołobrzeg – lidera grupy.

SENIORZY – podopieczni trenera Mirosława Skórki, rozegrali kolejny – dziesiąty z rzędu zwycięski mecz!!! Tym razem wyjazdowy mecz z Saturnem Mielno zakończył się wynikiem 2:1. Bramki dla Karlina strzelili: Tomasz Ostrowski – 5’ i Piotr Kotarba – 90’. To DZIESIĄTE zwycięstwo z rzędu! Nasi piłkarze zajmują pozycję lidera w grupie, z przewagą 4 pkt nad Mechanikiem Bobolice i 11 pkt nad Pogonią Połczyn Zdrój. Przed nami jeszcze 4 mecze, w tym jeden zaległy mecz z Iskrą Białogard. Najbliższe spotkanie już 30.10.2016r. (niedziela), godz. 14.00 stadion Miejski w Karlinie z Wieżą Postomino.

OLDBOYE – niestety zabrakło odrobiny szczęścia i spotkanie zakończyło się 1:2 dla Regi Trzebiatów. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Tomasz Sobkowicz