Wieści z karlińskiej murawy

 Za nami bardzo udany weekend dla karlińskiej piłki nożnej!

ŻAKI – podopieczni trenera Zbigniew Litewki wzięli udział w Turnieju Orlików w ramach grupy Kołobrzesko – Białogardzkiej. Turniej odbył się w Homanit Arenie w Karlinie. Tutaj nie liczy się zwycięstwo. Najważniejsza jest gra i uczenie dzieci współrywalizacji sportowej na boisku, zapoznanie ich z grą i przeciwnikiem. Trener ocenił występ swoich podopiecznych jako bardzo dobry.

JUNIOR MŁODSZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali mecz na własnym boisku, pokonując drużynę Wieża Postomino. Spotkanie zakończyło się dorzuceniem do kolekcji punktów kompletu kolejnych punktów. Spotkanie zakończyło się 4:0. Bramki dla Karlina strzelili: Klaudiusz Augustyniak – 2, Patryk Dybalski – 1, Dominik Redwański – 1. Spotkanie dało nam awans na III miejsce w tabeli. Tym samym brakuje nam już tylko 2. punktów do lidera w grupie.

TRAMPKARZE – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali wyjazdowe spotkanie z Unią Białogard. Spotkanie zakończyło się naszą wygraną 4:2. Bramki dla Karlina zdobyli: Jakub Jermołowicz – 3 oraz Ernest Żurawiecki – 1. Wygrana dała nam awans na III miejsce w tabeli. Za tydzień mecz z Olimpem Gościno w Karlinie.

SENIORZY – podopieczni trenera Mirosława Skórki rozegrali kolejny mecz wyjazdowy – tym razem z Orłem Wałcz. Spotkanie zakończyło się 2:1. Tym samym to 12! z rzędu zwycięstwo naszej drużyny!!! Piłkę w świetle bramki umieścili: Piotr Kotarba – 20’ i Adrian Rutkowski – 47’. Przed naszą drużyną jeszcze trzy spotkania. Najbliższe już w niedzielę o godz. 14.00 na stadionie miejskim w Karlinie.

OLDBOYE – podjęli na swojej murawie drużynę z Mirosławca. Spotkanie zakończyło się bardzo wysoką wygraną naszych piłkarzy 6:1. Bramki dla Karlina zdobyli: Krzysztof Stępień – 3, D. Sudoł – 1, C. Ślubowski – 1 oraz Z. Żeliszczak – 1. Tym samym wysoką wygraną nasi oldboye zakończyli rundę, plasując się na VI miejscu, czyli w połowie tabeli.