Bardzo dobre wieści z boisk

TRAMPKARZE – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza w sobotnie przedpołudnie podjęli na swoim boisku drużynę Olimp Gościno. Spotkanie zakończyło się bardzo wysoką wygraną naszej drużyny, tj. 10:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Eryk Cylipan – 2, Przemysław Perkowski – 2, Cezary Kozłowski – 1, Jakub Jermołowicz – 2, Ernest Żurawiecki – 2 oraz Dawid Kowalczyk – 1. Tym samym nasza drużyna zakończyła rundę jesienną na IV miejscu w tabeli.  JUNIOR MŁODSZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza również na swojej murawie podjęli drużynę Bajagiel Będzino. Nasi piłkarze sprawili bardzo dużą niespodziankę i przegrali spotkanie, mimo, iż przeciwnik wyprowadził tylko jedną sytuację podbramkową i wykończył ją umieszczeniem piłki w świetle bramki. Spotkanie zakończyło się 0:1. Ostatecznie nasi piłkarze kończą rundę jesienną na III miejscu w tabeli ze stratą 5 pkt do lidera grupy.

   SENIORZY – podopieczni trenera Mirosława Skórki rozegrali zwycięski mecz przed swoją publicznością. Spotkanie zakończyło się 4:0. Tym samym to 13. Z rzędu zwycięstwo naszej drużyny!!! Do przerwy nasi piłkarze aż trzykrotnie umieścili piłkę w bramce przeciwnika: M. Jermołowicz z rzutu wolnego – 20’, A Rutkowski – 30 ‘ i Radosław Ziętek – 45’. W drugiej połowie w 80’ z rzutu karnego na 4:0 wynik meczu ustanowił Adrian Rutkowski. Tym samym Adrian na król strzelców rundy jesiennej z 20 bramkami na koncie! Dzisiejsza wygrana zapewniła nam tytuł mistrza rundy jesiennej! Do końca rundy jeszcze dwa spotkania: 19.11 tzw. mecz na szczycie czyli z Mechanikiem Bobolice w Bobolicach oraz 27.11 br. w Karlinie z Iskrą Białogard.    

Gratulujemy naszym piłkarzom i trenerom!!!