Zagłosuj na naszych sportowców!

Już po raz 24. rozpoczął się największy na Pomorzu Środkowym plebiscyt na Sportowy Sukces Roku Głosu Koszalińskiego. Zwieńczy go Wielka Gala Sportu.

Głosy można oddawać w 6 kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Najpopularniejszy Sportowiec Roku – Sport Młodzieżowy, Najpopularniejszy Sportowiec Roku – Sporty Walki, Najpopularniejszy Trener, Najpopularniejsza Drużyna oraz Najpopularniejsza Impreza Sportowa.

Głosowanie sms-owe potrwa do 5 stycznia 2017r. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Głosować można również poprzez kupony umieszczone w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego. Wypełnione, należy dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą do redakcji do 30.12.2016r.

Pełna lista dostępna jest na stronie internetowej plebiscytu:

Wszystkie kategorie:  http://www.gk24.pl/plebiscyty/sportowiec

Prócz głosowania, w którym udział biorą czytelnicy, swoje nagrody wręczy także Wysoka Kapituła, która ponadto co roku sprawuje nadzór merytoryczny nad plebiscytem.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 21 stycznia 2017r. podczas Wielkiej Gali Sportu.
Zachęcamy gorąco do głosowania na naszych przedstawicieli.

KATEGORIA: Najpopularniejszy Sportowiec Roku GK

KATEGORIA: Najpopularniejszy Trener Roku GK

KATEGORIA: Najpopularniejszy Młodzieżowy Sportowiec Roku GK

KATEGORIA: Najpopularniejsza Impreza Sportowa Roku GK

KATEGORIA: Najpopularniejsza Drużyna Roku GK

W ostatnim roku karliński sport odniósł ogromne sukcesy. Był to dla nas wszystkich powód do wielkiej radości i poczucia ogromnej dumy. Każdy z nas może teraz przyczynić się do kolejnego sukcesu naszych reprezentantów. Wystarczy oddać glos na naszych sportowców. Każdy głos – SMS przybliża ich do zwycięstwa – TWÓJ TAKŻE.

grafika
Wyślij link mailem