Po 4. turnieju w grupie białogardzkiej LBO 2012!

28 stycznia 2017 r. w Tychowie rywalizowali orlicy grupy białogardzkiej. W czwartym turnieju w tej grupie wzięły udział następujące zespoły: UKS Dąbek Tychowo (trener – Tomasz Dudka), LZS Gryf Dobrowo (Grzegorz Giedrojć), MKS Sokół Karlino (Zbigniew Litewka), UKS Unia I Białogard (Paweł Kuśmierczyk), UKS Unia II Białogard (Marcin Kędzierski), UKS Unia III Białogard (Paweł Kuśmierczyk) i UKS Unia IV Białogard (Marcin Kędzierski). Koordynatorem rozgrywek w powiecie białogardzkim jest Elżbieta LITEWKA.

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

Grano systemem „Każdy z każdym”, raz dziesięć minut.

Nasze Orliki zakończyły turniej na drugim miescu. Ze zwycięzcami turnieju, tj. UKS Unia IV Białogard odnotowali bezbramkowy remis.

Ostatecznie po czterech turniejach również zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc zaledwie 1 pkt do lidera.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie. Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.