Relacja z uroczystości wręczenia Karlińskich Wież Sukcesu 2017

03.02.2017 w karlińskiej Homanit Arenie odbyła się uroczystość wręczenia Karlińskich Wież Sukcesu, którą poprowadzili Tomasz Rusiecki i Dorota Mielcarek.

Karlińskie Wieże Sukcesu to doroczne spotkanie samorządu z przedstawicielami wszystkich środowisk naszej gminy, podczas którego można porozmawiać o tym, co wydarzyło się w poprzednim roku oraz o planach na przyszłość. To również okazja do nagrodzenia firm, osób i instytucji szczególnie wyróżniających się w Gminie Karlino.

Podsumowanie ubiegłego roku oraz krótkie przekazanie planów na przyszłość odbyło się w formie filmu:https://youtu.be/dtX1Vb29lyA

W spotkaniu uczestniczyły również najważniejsze osoby z naszego regionu – przedstawiciele różnych środowisk naszej gminy, ale również wielu gości z regionu, dlatego miło nam było gościć J.E. Księdza Biskupa Krzysztofa Włodarczyka, Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Annę Mieczkowską, Honorowego Obywatela Gminy Karlino – Fritza Homanna oraz gości z naszych gmin partnerskich, którzy w kilku słowach podzieli się wrażeniami dot. rozwoju Karlina w ubiegłym roku.

Podczas spotkania przedstawiono również jeden z ważnych planów na rozwój Karlina, a właściwie karlińskiej oświaty. Pan Fritz Homann – właściciel firmy Homanit Polska, prorektor ds. studenckich Politechniki Koszalińskiej – prof. nadzw. dr hab. inż. Tomasza Królikowski oraz burmistrz Karlina – Waldemar Miśko podpisali list intencyjny dot. współpracy przy tworzeniu w Karlinie technikum.

więcej informacji na stronie:http://www.karlino.pl/aktualnosc-7334-relacja_z_uroczystosci_wreczenia.html