MLUKS

W dniach 10-12 marca we Włodawie odbywała się I eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Z naszego klubu startowało dwóch zawodników Igor Puch (50kg) oraz Maciej Klepuszewski (54kg) .

Maciej przegrał dwie walki i zakończył turniej zajmując miejsce poza pierwszą szesnastką turnieju.
Igor Puch zaczął bardzo dobrze – wygrał dwie walki i doszedł do półfinału, w którym przegrał z późniejszym złotym medalistą, zawodnikiem ze Slavii Ruda Śląska.

Nasz zawodnik zajął wysoką piątą lokatę, która daje mu awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Dzięki dobrej postawie na zawodach Igor Puch został wybrany do reprezentacji na X Igrzyska Krajów Nadbałtyckich, które odbędą się w Brześciu na Białorusi 7-9 lipca br.
Łącznie we Włodawie brało udział aż 218 zawodników z 63 klubów w Polsce.