ŻAKI W DŹWIRZYNIE

ŻAKI W DŹWIRZYNIE – czyli kolejny sprawdzian naszych najmłodszych piłkarzy

W dniu 11.03.2017 roku od godziny 10:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie, odbył się piąty turniej grupy Białogardzko-Kołobrzeskiej Ligi Żaków KOZPN.

Gospodarzem turnieju był UKS Chrobry Drzonowo .

W zawodach wzięło udział 9 zespołów: Sokół Karlino – podopieczni trenera Zbigniewa Litewki, AP I Kotwica Kołobrzeg, AP II Kotwica Kołobrzeg, UKS Dąbek Przedszkole Tychowo, UKS I Unia Białogard oraz UKS II Unia Białogard, Futbolowe Centrum Szkolenia Młodzieży I Kołobrzeg, Futbolowe Centrum Szkolenia Młodzieży II Kołobrzeg oraz UKS Chrobry Drzonowo.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których grano każdy z każdym raz 12 minut. Po rywalizacji w grupach grano systemem 1A-1B itd. Łącznie zostało rozegranych 20 spotkań, w których strzelono 46 bramek,6 spotkań zakończyło się remisem i emocjami związanymi z wykonaniem rzutów karnych.

Po pięciu turniejach nasz Żaczki – najmłodsi piłkarze karlińskiego Sokoła znajdują się na trzecim miejscu w tabeli.

Gratulacje!

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.