MLUKS

W Zamościu odbył się Puchar Polski kadetek połączony z Mistrzostwami Polski juniorek. Zawody dla kadetek były jednocześnie eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Łącznie brało udział 233 zawodniczki z 57 klubów. W klasyfikacji drużynowej MLUKS Karlino w grupie kadet zajęło II miejsce, ulegając jedynie ZKS Slavia Ruda Śląska. Nasze województwo w ogólnej klasyfikacji zajęło III miejsce.

Wyniki zawodniczek:

38kg Donata Oleksik II miejsce
46kg Natalia Walczak I miejsce
49kg Monika Klepuszewska I miejsce
52kg Amanda Tomczyk III miejsce

W grupie juniorek startowała Aleksandra Hryciów 48kg, która zajęła miejsce poza podium.

Nasze kadetki zdobyły kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Obecnie zawodniczki przebywają na zgrupowaniu kadry w Krasnystawie, gdzie pod okiem trenera Władysława Olejnika będą trenowały jeszcze do 24 marca.

To pierwszy krajowy sprawdzian naszych zawodniczek, trenerzy liczą na komplet złotych medali na OOM.