Sparing kontrolny MŁODZIKA STARSZEGO

Sparing kontrolny MŁODZIKA STARSZEGO

W niedzielne popołudnie kolejna drużyna MKSu Sokoła Karlino rozegrała sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Na swoim boisku Młodzik Starszy – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza podjęli drużynę Akademii Piłkarskiej Zryw Kretomino. Spotkanie zakończyło się 6:1 dla MKSu Sokoła Karlino.

Aż 3 bramki zdobył debiutujący w drużynie Tomasz Idec. Kolejne dwie zdobył Mattia Iskierski oraz 1 – Zbuszek Dziedziczak.

Gratulacje.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.