Brawo Sokoły!!!

Za nami kolejny mecz MKSu Sokoła Karlino. Na własnej murawie nasi piłkarze podjęli wicelidera grupy – Koronę Człopa. Tzw. mecz na szczycie przyniósł wiele emocji sportowych. Mimo, iż do przerwy to goście prowadzili 1:0, to w drugiej połowie MKS aż trzykrotnie umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Drugą połowę nasza drużyna zagrała w dziesięcioosobowym składzie po czerwonej kartce T. Ostrowskiego w 45′ (kara za dwie żółte). Dwie bramki strzelił nasz król strzelców – Adrian Rutkowski – 55′ i 65′. Na 3:1 doprowadził w 70′ Radosław Ziętek.

Zatem to 17-te zwycięstwo MKSu Sokoła Karlino!!

A już 1 kwietnia derby Powiatu Białogardzkiego. MKS rozegra mecz wyjazdowy z Iskrą Białogard. Niestety – w meczu może uczestniczyć tylko 30-to osobowa grupa kibiców naszej drużyny (to nie jest prima aprilis).

Zatem wielkie gratulacje dla naszych piłkarzy.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.