Ostatnie wspomnienia z polsko – niemieckiego obozu piłkarskiego

 

W terminie 31.07.2017 – 05.8.2017r. Gmina Karlino wspólnie z ZOSTiR Sp. z o.o. i Gminą Wolgast zorganizowała w Karlinie pierwszy polsko – niemiecki obóz piłkarski pt. “Być jak Robert Lewandowski”. Spotkanie to było nie tylko doskonałą okazją do integracji, ale także do rozwijania umiejętności technicznych w piłce nożnej.

W ramach obozu zorganizowano: treningi techniczne, mecze sparingowe, turniej polsko – niemiecki, zwiedzanie Karlina, gry, zabawy i turnieje rekreacyjne, m.in. turniej kręgli, ścianka wspinaczkowa, tenis stołowy, mini golf, wycieczkę do Kołobrzegu, wycieczkę do wesołego miasteczka – fun Park Pomerania w okolicach Kołobrzegu, wyjazd na basen.

W obozie piłkarskim udział wzięło 90 osób z Polski i Niemiec.

Podczas obozu kształtowane były umiejętności techniczne, taktyczne i strategiczne. Analizowane były z młodzieżą przeprowadzone treningi, wyciągane były wnioski. Wszystkie treningi prowadzone były wg zasady łączenia teorii z praktyką, co służy przygotowaniu zawodników do wykorzystania wiedzy teoretycznej w różnorodnych sytuacjach praktycznych.

Projekt został zrealizowany dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z PIW Interreg VA.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.