KARLINO vs DANIA

KARLINO vs DANIA

Za nami sparingowy mecz młodzieżowy pomiędzy drużyną Karlina i Dani (przedstawiciela miasta Esbjerg).

Dzisiejszy mecz to sparing na zakończenie obozu w Polsce. Wczoraj młodzi Duńczycy zagrali sparing w Ustroniu Morskim z Polonią Warszawa, a dzisiaj z Karlinem. Nasi piłkarze mimo bardzo dobrego meczu – musieli uznać wyższość przeciwnika. Spotkanie zakończyło się 3:5 dla Danii.

Mimo porażki, nasi trenerzy uznali, że było to jedno z najlepszych spotkań w wykonaniu naszych juniorów. Pokazali nie tylko klasę na boisku, ale przede wszystkim dobrą skuteczność w podaniach i taktyce gry.

Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.Zdjęcie użytkownika Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie.