PIŁKARSKI WEEKEND ZA NAMI

Wszystkie nasze drużyny MKS Sokół Karlino rozegrały swoje spotkania.

MŁODZIK STARSZY – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali we wtorkowe popołudnie na własnej murawie przy deszczowej aurze spotkanie z UKS Unia Białogard. Mimo wielu dobrych sytuacji, naszej drużynie nie udało się strzelić żadnej bramki. Spotkanie zakończyło się 0:3 dla drużyny gości.

TRAMPKARZE – podopieczni trenera Tomasza Sobkowicza rozegrali w sobotnie przedpołudnie mecz przed własna publicznością z AP Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny 6:4. Bramki strzelili:
Filip Kotala – 2
Damian Sandomierski – 1
Michał Filipkowski – 1
Michał Hucał – 1
Szymon Kulesza – 1.

JUNIORZY – podopieczni trenera Bartek Klimkowski rozegrali zwycięskie spotkanie w Karlinie w ramach 6. Kolejki Wojewódzkiej Ligii Juniorów pokonując drużynę Sokół Pyrzyce 5:1.

SENIORZY – podopieczni trenera Mirosława Skórki w rozegrali mecz w ramach 9. Kolejki IV liga 2019/2020, grupa: zachodniopomorska. Spotkanie zakończyło się 0:4 dla drużyny Vineta Wolin.

OLDBOYE – podjęli na własnej murawie drużynę BIZON 1977 CERKWICA. Spotkanie zakończyło się 5:1 dla naszej drużyny.