PIŁKA NOŻNA Z PAMIĘCIĄ W ROLI GŁÓWNEJ

W dniu sierpnia br. na stadionie miejskim w Karlinie odbył się już VII Turniej Piłki Nożnej poświęcony Pamięci Działaczy i Piłkarzy „Sokoła” Karlino.
W turnieju udział wzięły drużyny: MKS Sokół Karlino, DERBY Karścino, PŁOMIEŃ Pobłocie Wielkie oraz OLDBOYE Sokoła Karlino. Mecze rozegrane zostały na dwóch boiskach równocześnie. Grano 2 x 20 minut systemem „każdy z każdym”. Spotkanie prowadziła dwójka sędziowska w składzie: Kamil Musyt i Marcin Matysek.
Przed rozpoczęciem turnieju uczczono minutą ciszy pamięć tych, dla których turniej był rozegrany. Spotkanie zakończyło się następującymi wynikami:

IV miejsce OLDBOYE SOKOŁA
W turnieju wybrano również najlepszego bramkarza, którym został Roman Gemborys, najlepszego piłkarza turnieju – Radosława Wziątka, króla strzelców, zdobywającego 7bramek – Adriana Rutkowskiego. Uczestniczące w turnieju zespoły oraz wyróżnieni odebrali z rąk Burmistrza Karlina pamiątkowe puchary i statuetki.
Turniej zakończono spotkaniem integracyjnym w remizie OSP Karlino, który to został zorganizowany dzięki pomocy UM Karlino, ZOSTiR Karlino oraz Przyjaciół byłych Piłkarzy i Działaczy „Sokoła” Karlino za co serdeczne podziękowania od organizatorów i uczestników turnieju.