Pandemia nas zamyka

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.12.2020 oraz późniejszymi zmianami z dnia 27 grudnia 2020 r. i nowymi regulacjami w obszarze sportu jesteśmy zmuszeni zamknąć działalność hali Homanit Arena – Regionalne Centrum Turystyki i Sportu w Karlinie❌hala, ❌sala zabaw Małpi Gaj, ❌siłownia, ❌squash❌ścianka wspinaczkowa❌kręgielnia – pizza tylko na wynos/dowóz o❌boiska sportoweZAMKNIĘTE ⭕️❌❌❌ od 24 grudnia do 17 stycznia.

Treść regulacji:❗️Zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców oraz przez inne podmioty działalności polegającej na prowadzeniu:basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness, z wyłączeniem podmiotów: – działających w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, – dla członków kadry narodowej polskich związków sportowychZarządzane przez nas obiekty sportowe będą tylko i wyłącznie udostępniane zgodnie z nowymi regulacjami : ?❗️,,wyłącznie w przypadku sportu zawodowego* lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy, lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy;”

‼️‼️‼️Warunkiem niezbędnym jest przedstawienie potwierdzenia w formie pisemnej zawierającego informację o aktualnym uczestnictwie we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez polski związek sportowy. Pozostałe zajęcia sportowe muszą zostać zawieszone do 17 stycznia włącznie. ?☹️?https://www.gov.pl/…/kor…/aktualne-zasady-i-ograniczeniaWierzymy w to, że od 18 stycznia wszystko wróci do “normy” i ruszymy ,,pełną parą” i znów otworzymy nasze drzwi dla was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *